Lex/Mich:Hyn/Tom (27.7.2009)

Praha (sh, 27.7.09): Vedro v Top Hotelu Praha Flash report z Top Hotelu Praha Illie/Stefan:Michal/Lexa 4:6, 6:3, 3:6. Citace Illieho: "Nebyl to špatný tenis, nato že venku bylo 40 stupňů a my jsme hráli v hale. Klasicky v prvním setu za 5 minut 0:4 pro Lexu s Michalem, pak vzepětí všech sil, vyrovnáno na 4:4 , abychom opětně jako vždy další 2 gamy úplně podělali a tedy prohráli 1 set. Druhý set sice začal stejně jako 1 skončil, ale naštěstí jsme zlepšili podání a uhráli ho 6:3. Po opojné výhře 2 setu zase zkrat v hlavách a za 3 minuty prohra 0:3 no a pak jsme se mohli stavět třeba na hlavu ale lepší soupeř už nenechal nic náhodě a dotáhl to do vítězství 6 :3. Ještě za stavu 4: 2 jsme se tahali o Tuldenův gam , ale jakmile si Michal udržel své podání už nebylo co řešit i když ještě jeden game jsme udělali. Nutně hledáme psychologa…………… nebo radši psycholožku. Ale sportovně vyhrál lepší". Stefan nám k tomu dodal: "Tak je dobře, že jsme si odhlasovali tu nutnost zápasů přes léto - venku! zatím všechny 4 zápasy jsme odehráli v hale :-) jinak opravdu se nám daří držet druhé sety - jako již klasicky po 10 minutách hry jsme prohrávali v hale v Top hotelu 0:4 - potom jsme sebrali nashromážděné síly a dotáhli na 4:4 , abychom si mohli zase na 2 hry oddechnout.druhé sety nám jdou, takže tam nebylo o čem a ve třetím už jsme měli bod doma, takže zase slabota". Vyjádření vítězů se nepodařilo našemu reportérovi získat, asi šli hned slavit taky do hotelu Praha, tentokrát ale bez přízviska Top.