Public Relations

Hyn/Tom:Lexa/Mich (07.11.2010)

Praha (sh, 07.11.10): Stefan s Illiem udělali důležitý krok v boji o titul V neděli 7.11.2010 se v hostivařské hale postavili na odvrácené strany tenisového kurtu proti sobě Hynek s Tom ášem na jedné a proti nim Michal s Lexou na straně druhé. Tři body nakonec vybojovali Stefan s Illiem, ale po prvním hladce prohraném setu (3:6) se o výsledek museli bát. Ve druhém setu vedli 5:1, ale nakonec ho vyhráli až v tie-breaku. Výsledek třetího setu již byl ovlivněn fyzickou únavou Lexy a tak byl tento nejsnažším soustem pro švédsko-rumunskou dvojici (6:2).

Fil/Béďa:Ště/Ště (19.10.2010)

Praha (sh, 19.10.10): Štěpáni podruhé v sezoně vítězně Štěpáni opět po delší době předvedli svůj standardní bojovný výkon bez zbytečných chyb a dokázali to zúročit v podobě vítězství nad Béďou a Filipem. Hrálo se na dva sety, když oba sety měly podobný průběh a úplně stejný výsledek 6:2.

Hynek/Zuzka - Hostinne

Praha (sh, 3.11.08) Předseda to rozbalil Ne, náš předseda rozhodně není suchar a umí to rozbalit i mimo tenisovou arénu. Tentokrát vytáhl svůj těžkotonážní arzenál přímo na svojí manželku na rautu po turnaji v Hostinném. V tanečních kreacích a grimasách je prostě Stefan naprosto nedostižný, no co Vám budu vykládat, posuďte sami ....

http://www.rsclub.cz/images/stories/Videa/hynek.avi

Číst dál: Hynek/Zuzka - Hostinne

Pyjárovo okénko

Jednotlivé Pyjárovy příspěvky jsou dostupné pouze po zaregistrování se

(uživatelské jméno; heslo)

Kdo je zde

Právě přítomno: 72 hostů a žádný členTemplate Design by seba&drment