Ště/Ště:Mich/Hyn (3.5.2009)

Praha (sh, 3.5.09): Štěpáni po úvodním zaváhání bodovali naplno Tak to jste ještě neviděli. Hraje se třetí set, sportovní vypětí velké a Michal skáče u zadní čáry rybičku do forhandu. Jeho životní fifteen. Něco takového nepřevedl nikdy ani skutečný Boris B., a to se nehrálo na nějakém povrchu, který by byl k podobným ekvilibristickým zákrokům shovívavý. Rybičkou zahrál neuvěřitelný lob, následný dobře umístěný Štěpánův volej si doběhl, aby nakonec celý míč zakončil dalším, tentokrát vítězným, lobem. Ne, nelze celý zápas hodnotit jako jeden ze sportovních skvostů, ale bylo to oboustranně bojovné a s výjimkou prvního setu i vyrovnané utkání. Plný počet bodů si nakonec z TopHotelu odvezli Štěpáni po výhře nad Michalem s Lexou v poměru 6:1, 4:6 a 6:4.