Ště,Ště:Mich,Lexa (29.1.08)

ImagePraha (sh,29.1.08): ŠTĚPÁNI DOKÁZALI OPĚT DOSÁHNOUT NA METU NEJVYŠŠÍ I V ROČNÍKU 2007 Je právě 21:07, úterý večer, 29.1.08 a Štěpáni k sobě běží, objímají se a radostí vyhazují rakety do vzduchu. Nic neobvyklého v letošním ročníku, je ale zarážející, že zápas mezi nimi a Lexou s Michalem je ještě nedohrán, byly odehrány teprve dva sety a průběžný stav je 1:1 na sety. Ale právě výhrou ve druhém setu Štěpáni  získali potřebný bod, který je dělil od celkového vítězství v celoročním turnaji 2007. Dokázali tento prestižní turnaj vyhrát již potřetí (pozn. red.: ze čtyř ročníků odehraných). Poslední set tohoto utkání již byl odehrán v uvolněné atmosféře, byl plný hezkých výměn a i tento Boris s Andrém získali do svého vlastnictví. Michala s Lexou prohra nemusí mrzet, v zápase získali potřebný bod k tomu, aby si zajistili předposlední místo. Celkové skóre tohoto utkání tedy bylo Štěpáni vs. Micha/Lexa 5:7, 6:3, 7:5. Z výsledku je zřejmé, že Michal s Lexou rozhodně Štěpánům nic nedarovali a pěkně se proti nim kousli. "Byl to z naší strany v tomto ročníku asi nejlepší tenis", komentoval skončené utkání Michal. "Ještě teď kroutím hlavou nad tím jak to, že zrovna vy s Vámi propagovaným tenisem klátíte jednoho soupeře za druhým", posteskl si po zápase Lexa v poznámce, která rozhodně nebyla míněna nijak negativně.  Výhra právě na Michalem s Lexou byla pro Štěpány tak trochu symbolická, neboť právě tato dvojice jim na nejbližší výroční schůzi postoupí putovní pohár pro vítěze celoročního turnaje... Chcete-li se podívat na aktuální stav pořadí po tomto posledním odehraném utkání, naleznete jej zde. Ročník 2007 se nám tedy chýlí ke svému konci, zbývá odehrát poslední zápas, připravujeme tedy pro vás výsledkové hodnocení celoročního turnaje 2007.