Béďa,Fil:Hyn,Tom (22.1.08)

ImagePraha (sh,23.1.08): FILIP S BÉĎOU VYHRÁLI SVŮJ PRVNÍ ZÁPAS V HISTORII RSC Béďa s Filipem včera večer jistě slavili. Poprvé totiž okusili pocit vítězství v oficiálním zápase započítávaném do celoročního turnaje RSC. Včera večer dokázali v pozdních nočních hodinách porazit dvojici Nastase/Edberg. Dokázali vyhrát i poté, co bezprostředně před tím prohráli svůj zápas s dvojicí Woodies, ale prostě se ukazuje, že míče jsou žluté a lajny jsou bílé. Zápas mezi dvojicemi Filip/Béďa vs. Hynek/Tomáš skončil výsledkem 6:7, 6:3, 7:6. Pro Hynka s Tomášem to bylo hořké zakončení příliš nepovedeného ročníku, což potvrzuje Illie ve svém pozápasovém vyjádření: "Bylo to peklo, jako celá sezóna. V samotném zápase to byla poctivá mravenčí práce, ale konečný výsledek hrozný, prohra. Ještě že pro nás ročník již končí, musíme zapracovat na psychice, technice, kondici, podání, volejích, smečích a returnech. Nicméně po 11.2.2008 bude vše úplně jinak". Podařilo se nám získat i vyjádření Stefana Edberga, čtěte dále.

"Po pěkném a napínavém prvním setu, který skončil pro nás vítězně 7:6 a trval více než 60 min pokračovali v jiné hale v dalším zápasení. Po výrazném zklidnění hry našich soupeřů a především zlepšeném prvním podání Bedřicha jsme ukončili druhý set prohrou 3:6. Třetí sada jasně vyzněla již pro nás až do stavu 5:2. Následně se začala dvojice Béďa/Filip neuvěřitelně soustředit na hru a poctivou mravenčí prací nás udolala až k závěrečnému výsledku 7:6. Poslední výměna proběhla již za zhasnutého osvětlení, ale nebylo o čem. Pánové gratuluji k prvním bodům a možná podobně jako jsme nastartovali Woodies, tak i u Vašeho vzestupu budeme zapsání jako hledači mládežnických nadějí", vzkázal nakonec Stefan svým soupeřům. Chcete-li se podívat na aktuální stav pořadí po tomto posledním odehraném utkání, naleznete jej zde.