Voj/Ond:Woodies (23.10.2011)

Praha (sh, 24.10.2011) WOODIES BODOVALI Včera byly odehrány 2 zápasy (dohrávka a nový zápas) mezi dvojicemi Vojta/Ondra vs. Filip/Milan. Milan se tedy evidentně zotavil po zranění. Komentář k zápasům poskytl Ondra: "Smíšené pocity, dobrý tenis, ale jen 5 gamů stačilo Woodies na 3 body. Sešli jsem se na Aritmě a měli objednané 3 hodiny tenisu k odehrání druhého zápasu a následně dohrávce prvního, kde byl stav 1:1 a rozehraný 3 set (3:2 pro Woodies). Jelikož soupeřům vůbec nešlo podání a my jsme moc nekazili, bylo po 40 minutách odehráno, vítězství 6:1, 6:1 pro nás. Ihned poté jsme se pustili do dohrávky prvního zápasu, kde pokračovala mizerie Woodies stran podání, takže Filip začal podávat zespodu - to nás ale paradoxně rozhodilo a zajistilo vítězství Woodies v poměru 6:4. Takže jsme to celé odehráli za 1 hod a 15 minut. A když už nám zbyl čas, tak jsme si pak dali jen tak voně jeden set, kdy už byl obraz hry takový, jaký klasicky v soubojích s Woodies bývá. Tahanice až do konce, ale v tie-breaku jsme se opět radovali my - bohužel nám to bylo k ničemu. Každopádně ale hezký tenisový večer." Takže resumé: Woodies:Voj/Ondra: 1:6, 6:1, 6:4 a druhý zápas Woodies:Voj/Ondra: 1:6, 1:6.