Hyn/Tom:Voj/Ondr (06.1.2010)

Praha (sh, 6.1.10): Stefan s Illiem mají našlápnuto Tak se nám tabulka začíná trochu krystalizovat. Tento ročník bude napínavý až dokonce. Na Cibulkách se včera odehrál skoro 2 hodinový zápas mezi Ondrou/Vojtou a Hynkem s Tomášem. Na celém zápasu byla znát hlavně nerozehranost dvojic a výsledek byl nakonec nejspíše ovlivněn skutečností, že se Stefan ani jednou za zápas nezdekompenzoval. Andy Roddick nám zápasokomentoval takto: "První set byl vcelku jasnou záležitostí a ještě než jsme si uvědomili, že už se hraje, tak byl konec. Bohužel tak to šlo i v setu posledním - kanára jsme odvrátili až za stavu 5:0. Za zmínku z našeho pohledu stojí set druhý, kdy se nám začal dařit servis (Vojta dával obě podání jako první a tím trochu soupeře nalomil) a vyhráli jsme Tulden. Atmosféra opět, jak už to bývá v zápasech těchto dvojic, velmi přátelská a tentokrát snad až moc klidná, Bernau zase vtipný (a bohužel i returnující), Hynek nechybující, Vojta nenasadivší anitbiotika bojující s bacilem, já snad kromě servisu a dvou smečí špatný - zbytečné nevynucené chyby, ale aspoň můj zraněný kotník drží. Gratuluji soupeři, bod jsme si vydřeli a tak si ho asi zasloužíme". Andy se pak také během hodnocení trochu vrátil k naší diskusi o potřebě průběžného hraní utkání a ulevil si: "Je fakt asi třeba začít, kurva, hrát průběžně celý rok, protože po těch pauzách tenis stojí za hovno, ale společensky to je furt dobrý" (pozn red.: odkazem na společenskou aktivitu nejspíše glosoval vydařený vánoční večírek klubu). Konečný výsledek včerejšího utkání: Stefan/Illie:Andy/Goran 6:2, 4:6, 6:1. Stefan s Illiem si tak udržují průběžně vedoucí pozici v ročníku.