Ond,Voj:Fil,Mil (25.10.08)

Praha (sh, 25.10.08): Zahajují Woodies novou šňůru? Vojta s Ondrou si opět pozvali soupeře do haly na Cibulkách k odehrání dvojutkání. Tentokrát si jako soupeře vybrali Milana s Filipem (alias Woodies). Během zhruba tří hodin proběhly dva zápasy, které byly svým průběhem naprosto odlišné. Jak už to v našem tenisovém životě bývá, jako na houpačcce. Nyní tedy zpravodajsky k oběma zápasům, zpravodajem byl Ondra. 1. zápas: 6:2, 6:1 (Ondr,Voj:Woodies, za 54 min) "Já po službě, Vojta po třídním srazu. Výsledkově vcelku jednoznačné utkaní, kdy ješte nebyli Woodies zcela rozehraní a jejich mašina se teprve zahřívala. Asi bych vypíchnul dva důležité momenty: za stavu 3:1 proběhl game o cca 15 výhodách, neuvěřitelné výměny a nakonec šťastnější konec pro nás a vedení 4:1. V druhém setu pak za stavu 1:0 podával Milan, Woodies vedli 40:0 a přesto se nám podařilo otočit, uklidnit se a pak už jsme to bez větších obtíží dohráli. Nutno přiznat, že výsledek hře úplně neodpovídá, ale v tu dobu se nám prostě dařilo". 2. zápas: 5:7, 7:5, 0:6 (Ondr,Voj:Woodies, za 118 min) "I druhý zápas jsme rozehráli famózně a vypadalo to, že půjdeme brzy domů. Za stavu 4:0 však na Vojtu dopadl útlum po kocovině, já si vzpomněl, že i z 5:0 se dá set prohrát a zvrat byl na světě. Tenis to byl hezký, bez větších chyb a výměny relativně dlouhé a pestré. Za stavu 4:4 jsme se ještě vzmohli na vedení 5:4, následně neproměnili 3 setboly, soupeř vyrovnal a pak dokonal obrat. V druhém setu jsme tahali za kratší konec provazu a prohrávali 4:2 a chvílemi to už chtěli mít za sebou. Pak se ale probral Vojta, otočili jsme tentokrát my a dotáhli set do vítězného konce. Jak už to však bývá, po vydřeném setu přichází ochladnutí a pak už to bylo rychlé, Woodies téměř nechybovali, jejich stroj jel jak splašená mašina a datum narození se projevilo. Ani jsme moc nekladli odpor a kanárek nám krásně zacvrlikal. Prostě jsme si krásně zahráli, pocit dobrý, body jsme si zaslouženě rozdělili.....a i volby jsem ještě stihnul (měl jsem krásnou volební komisařku)".