Ště,Ště:Hyn,Tom (21.10.08)

Praha (sh, 22.10.08): Dvojice Nastase Edberg to roztočila Na tvrdém povrchu v chodovském sportovním areálu Jonathan na sebe v úterý 21-10-2008 v podvečer tvrdě narazily dvojice Štěpánů a Hynka s Tomášem. Všichni přítomní se během rozpinkávání spíše seznamovali s novými podmínkami, došlo k výměně míčků, povrch se zdál býti tvrdý, nohy bolely. Nakonec si ale zhruba v 18:23 hod střihli střihači o podání a zápas se rozjel. K vlastnímu průběhu se nám podařilo získat komentář jednoho z vítězné dvojice. Role komentátora utkání se jal Stefan Edberg: "Byl to další fyzicky vyčerpávající zápas. Naše dvojice (pozn.red.: Illie+Stefan) nastoupila do zápasu jako rozjetý vlak, a proto také během relativně krátké chvíle se ujala vedení 5:0. Vše bylo tedy jasné a všem bylo v ten moment líto, že jsme snad v nejdražší hale v Praze (se zeleným tvrdým povrchem) předplatili celé 2 hodiny, neboť pro Štěpány nebylo v daný moment pomoci. Za stavu 5:1 se přiblížil náš první setball a blížil se konec prvního setu. Ten se přiblížil ještě 2x za stavu 5:4 a nakonec se objevil definitivně, když jsme klasicky po skvělém výkonu a soustředění Štěpánů prohráli tento výborně rozehraný set 5:7. Naštěstí se nám podařilo zmobilizovat všechny psychické síly a vzpomenout na naše opakovaná sezení s psychoterapeutem a další 2 sety jsme nepustili a po téměř 2 hodinách vyhráli zbylé sety 6:2,6:2". "Illie se Stefanem byli dneska lepší. Tahali jsme skutečně za kratší konec. Vyhraný bod považujeme spíše za šťastný, ale v celkovém zúčtování se ještě bude hodit", vysoukal ze sebe po zápase Štěpán. Sečteno podtrženo tedy celkový výsledek byl Ště,Ště:Hyn,Tom 7:5, 2:6, 2:6.