Jan,Jean:Hyn,Tom (14.7.08)

Praha (sh, 15.7.08): SEZÓNU ROZEHRÁLI I HONZOVÉ Se zprávou o odehraném utkání přišel za ranního kuropění Illie Nastase: "Tak jsme včera (dne 14.7.08 pozn. red.) od 21 hod za světel reflektorů odehráli další ročníkový zápas RSC, tentokrát proti Honzům (Jimmy a John). Ačkoliv se nám relativně první set povedl, a při vzpomínce na sjíždění jezů se dá říci, že jsme v některých momentech rozdávali radost, málem jsem jej zase jako v minulém zápase ztratili, neboť jsme za stavu 5 : 2 dovolili soupeři srovnat na 5 : 5, ale silou vůle jsem pak set v poměru 7 : 5 urvali. O poměrné kvalitě setu svědčí i fakt, že až do 6 game si každý z hráčů dělovým podáním udržel své podání. Od druhého setu se však již začala projevovat kvalita soupeřů a ačkoliv jsme se vzchopili a z 0 : 3 ještě snížili na 3 : 4 , byla to labutí píseň ve vztahu k úspěchu v tomto matchi. Druhý set dotáhli Honzové nakonec kvalitním výkonem do stavu 6 :3 no a pak ve třetím setu již nic neponechali náhodě 6 : 1. Sportovně musím uznat, že vyhrál lepší poměrem 5 : 7, 6 : 3, 6 : 1 a to i přes to, že Jean nastoupil snad se všemi nemocemi, které existují - třasavka, nachlazení, slintavka, bolesti břicha, černá noha, příušnice, padoucnice .... Tak snad příště", dodal s nadějí ve tváři Illie. Pak se nám ještě zamyslel, bylo vidět, že je ještě plný emocí z odehraného utkání, ale přesto se odhodlal šeptem dodat: ".... a když ne ..... no tak se z toho nepo.......... ( možná )".