Voj,Ond:Lexa,Mich (7.1.08)

ImagePraha (sh,7.1.08): VOJTA S ONDROU BOJUJÍ NADÁLE O TITUL DÍKY VÝHŘE NAD LEXOU S MICHALEM  Vojta s Ondrou dokázali mobilizovat své psychické i fyzické síly a celkem hladce vyhráli dne 7.1.08 nad dvojicí Lexa/Michal. Zápas, který se hrál v hale Na Cibulkách, skončil celkovým skóre 6:4, 6:1. Nechali tak zapomenout na poslední prohru v zápase s Honzy, vrátili se tak do boje o titul, odehráli svůj předposlední zápas ročníku 2008 a bodově s tímto vítězstvím dotáhli na Štěpány, kteří ale mají jeden zápas k dobru.

"Tak, jak už bývá s tímto soupeřem tradicí, tento vzájemný zápas se opět hrál v přátelském duchu. I to jistě přispělo k velmi vyrovnanému a krásnými výměnami hýřícímu 1.poločasu, kdy zvláště Michal vynikl několika brilantními údery a je vidět, že jeho forma sílí a ještě letos jistě ukáže (doufáme, že zvláště v zápase se Štěpány) co v něm je. Celou první sadu byly k vidění krásné efektní výměny s razantní hrou a dobrou síťovou defenzívou. Opět se potvrdilo pravidlo Tuldenovy hry a proto jsem dotáhli první set k vítězství. V druhém setu nám šlo oběma neuvěřitelně podání (padlo i několik es) a téměř jsme neudělali chybu a i proto, ač trochu nespravedlivě vzhledem podanému výkonu, soupeři stěží korigovali na konečných 6:1. Škoda jen, že jsme takhle nehráli minule s Honzama, mohli jsme mít závěr celoročního turnaje ve svých rukou a nemuseli čekat na výsledky soupeřů", podotkl k odehranému utkání Andy Roddick. Další důležitou zprávou je skutečnost, že dvojice Michal s Lexou tímto odehráli svůj osmý zápas v sezóně a vypadá to tedy nadějně, že by mohli celkou sezónu již dohrát (dokonce mají momentálně odehráno víc utkání než Béďa s Filipem).