Voj/Ond:Jan/Jean (6.2.2010)

Praha (sh, 6.2.10): Andy s Goranem letos nebudou na bedně Poslední 3 ročníky pravidelně Vojta s Ondrou dosáhli v celkovém hodnocení ročníku na medaili. V ročníku 2009 obsadí celkové čtvté místo. Toto se nejsppíše promítlo i do pozápasového hodnocení od Andyho, které naší redakci poslal tuto zprávu: "Cestu za možným celkovým vítězstvím jsme Honzům nezatarasili. Prohráli jsme za 3 hodiny 2x: 4:6, 6:2, 4:6 a 2:6, 0:6. Hrál se útočný a razantní tenis, prudké údery a rychlé výměny. Ve všech setech nám však utekly začátky, byť jsme podávali jako první a začínali tedy každý set za stavu minimálně 0:2. V prvním vyrovnaném zápase rozhodl úplně stejný míč ve stejné herní situaci na stejném hřišti jako loni, jen tentokrát to zamáznul Vojta. V Tuldenově gamu rozhodujícího setu jsme vedli 40:30 a míč padal na rozhodující smeč, leč ta nevyšla. A pak už se to vezlo. Druhý zápas nezaslouží delšího komentáře. Jen možno shrnout: z naší strany se hrál totální útočný tenis bez pořádné koncentrace a nasazení a i když výsledek vypadá hrozivě, obraz výměn tomu až tak neodpovídal, selhala taktika. A taky došly síly jak fyzické, tak psychické. Prostě dvojzápasy již ne - navrhuji na schůzi zařadit návrh - zákaz dvojzápasů. Přeji do posledních bojů o titul všem zúčastněným pevnou ruku a těším se na schůzi".