Ond/Voj:Fil/Mil (6.9.2009)

Praha (sh, 6.9.09): V krátkém sledu se opět utkali Woodies s dvojicí Andy/Goran Necelý týden po vzájemném duelu se opět tenisově na kurtu na Aritmě utkali Vojta s Ondrou proti Milanovi s Filipem. Výsledek naznačuje, že tentokrát to bylo již pro favorizovanou dvojici lehčí utkání, Woodies tentokrát asi moc nekousali. Náš postřeh potvrzuje ve svém komentář i Andy R.: "Ve velmi příjemném tenisovém prostředí nedělního dopoledne jsme vcelku hladce za cca 60 minut nechali zapomenout na tahanici minulého týdne, kdy jsme se stejným soupeřem vyválčili vítězství po téměř třech hodinách. Tentokrát jsme byli viditelně aktivnější a i přesnější v zakončování. Jistě vše bylo dáno i tím, že supeř nedodržel předzápasovou životosprávu více než my a tak jsem si došli pro vítězství, které bylo ohroženo pouze v počátku druhého setu, kdy nás rozhodily přestávkové řeči o sexu. Jakmile se nám ale prokrvily opět správné údy, vše bylo, jak má být. Díky soupeřům za příjemné dopoledne." Výsledek: Voj/Ond:Mil/Fil 6:1, 6:4.