Fil/Béďa:Ště/Ště (11.8.2009)

Praha (sh, 11.08.09): 6 bodů pro Borise s Andrém Týden poté, co Illie se Stefanem přehráli Viznera s Dlouhým, stejný kousek předvedli i Boris s Andrém. Obě dvojice se tak bodově srovnaly na čele průběžné tabulky, Štěpáni však mají k dobru jedno utkání. Jak to ve Stodůlkách dnes večer probíhalo? Od samého počátku drželi otěže v rukou Štěpáni. Béďa si ce dokázal v prvním gamu utkání udržet své podání, ale pak přišla šňůra 11-ti vítězných gamů v řadě pro Andrého s Borisem a tak první zápas skončil jednoznačným vítězstvím 6:1, 6:1 pro Štěpány. I druhý zápas zahájili Štěpáni v dobrém tenisovém rozpoložení a během prvního setu nenechali nic náhodě a vyhráli ho 6:1. Teprve čtvrtý set večera byl již vyrovnaným duelem. Dlouhý se nám neuvěřitelně rozpodával, jeho projektily na zadní lajnu byly nechytatelné, Vízner přes chybovat a rázem tu bylo tenisové drama. Až za stavu 4:4 Boris s Andrém dokázali trpělivou hrou vyhrát 2 gamy v řadě a tím i celý set v poměru 6:4. Dlouhý s Víznerem stejně jako Aggasi s Beckerem tímto odehráli svůj šestý zápas v ročníku 2009 a tím si splnili také povinný limit odehraných utkání do 10.9.09.