Zápis - Výroční schůze 2011

Praha (sh): ZÁPIS Z VÝROČNÍ SCHŮZE Výroční schůze k zakončení ročníku 2010 proběhla opět v prostorech Nevinného Suterénu u kluků, a toto místo bylo v rámci schůze odsouhlaseno jako klubová restaurace. Bylo to dobré a vydařilo se to. Na schůzi bylo překvapivě odhlasováno i mnoho nových a podnětných návrhů, například novinka v podobě nočního vánočního turnaje, či přijetí nového člena do klubu. 

Výroční schůze RSC – Oficiální ukončení ročníku 2010

Termín: 18.2.2011

Místo: Restaurace Nevinný Suterén, Praha 2 

Přítomni: Lexa, Michal, Štěpán H., Štěpán M., Ondra, Béďa, Filip A., Honza J., Milan, Filip Ch., Tomáš, Hynek, Vojta, Honza Šroubek

Preambule (slovo předsedy)

Předseda pronesl připravený projev, letos se mu obzvláště podařilo nastartovat všechny gentlemany na stejnou notu. Dokonce jsem si všiml, že jednomu z tenisových mágů ukápla slzička. Z úvodního proslovu bych zejména rád vystihl následující předsedovu myšlenku, aby tato nezapadla: "Vždy v těžkých chvílích se poznají opravdoví přátelé a jen opravdoví přátelé poznají těžké chvíle svých přátelů a jedině tato vzájemná synergie utváří skutečné přátelství".

Po dokončení proslovu předsedy a po utichnutí zhruba 10-ti minutových "standing ovations" bylo přistoupeno k dekoraci celkových vítězů, jimiž se v ročníku 2010 stala dvojice Vojta-Ondra.

1- Potvrzení účasti v ročníku 2011

Závěr: nadcházejícího ročníku 2011 se zúčastní celkem 7 členských dvojic, neboť se nově zapojí dvojice Jan J.-Jan Š. poté, co byl Honza Šroubek jednohlasně přijat za člena klubu RSC.

2- Změna termínu povinnosti odehrání alespoň 50-ti % zápasů

Závěr: Povinnost odehrání minimálně 50-ti % zápasů do 15. října, nebude-li odehráno odebrání 3 bodů.

3- Finance

Závěr: Zůstávají stávající pravidla pro TURNAJE, tj. 30 tis. Kč limit na každý turnaj (zahrnuje jak pronájem sportovišť, hrací míče, ceny pro vítěze a občerstvení), a byla schválena změna pro společenské akce RSC, tj. výroční schůze a vánoční besídka, na které byl schválen limit 8 tis. Kč á akce.

4- Turnaje 2011

Závěr: letní turnaj (OÁZA Říčany 27.-29.5.2011 - organizátoři Štěpán & Štěpán); podzimní turnaj (DOBRONICE 23.-25.9.2011 - organizátoři Vojta & Ondra)

5- Klubová restaurace 

Závěr: Nevinný Suterén odsouhlasen jako „STÁLÁ KLUBOVNA“ klubu RSC, změna je možná výhradně po odsouhlasení v rámci členské schůze

6- Volba prezidenta pro ročním 2011/2012

Závěr: Prezidentem zvolen jednomyslně Hynek H.

7- Změna hracího systému

 Závěr: Byl projednán návrh, aby se nehrálo systémem každý s každým v rámci celoročního turnaje, ale ve "2 skupinách". ZAMÍTNUTO.

8- Jeden z pravidelných turnajů bez manželek

Závěr: Byl projednán návrh, aby byl jeden z turnajů (letní či podzimní) pouze za účasti chlapů, bez manželek/přítelkyň a dětí. ZAMÍTNUTO.

9- Vánoční turnaj

Závěr: Do hracího plánu RSC bude vložen nově "Vánoční turnaj" (termín před Vánocemi), který bude hrán jako noční a bude to turnaj výhradně "pánský". Turnaj bude v Praze. Turnaj nebude nijak bodově honorován do celoročního turnaje, nebude nijak dotován ze společného fondu. Organizátorem turnaje je do odvolání zvolen Tomáš K. (Illie N.) a Michal M. dodá na turnaj sud piva. 

10- Zvýšení ročních příspěvků

Závěr: Byl projednán návrh na zvýšení individuálních příspěvků. ZAMÍTNUTO.

11- Vánoční večírek

Závěr: Na podzimním turnaji bude vždy: (a) odsouhlaseno tématické pojetí večírku, (b) odsouhlasen organizátor, a (c) domluven termín.

12-Termín konání výroční schůze 2012

Závěr: Schůze 2012 se bude konat v restauraci Nevinný suterén dne 24.2.2012. Posun termín u schůze nemá vliv na termín ukončení ročníku.

13- Přijetí nového člena do klubu RSC

Závěr: Jednomyslně bylo odshlasováno přijetí nového člena klubu RSC - Honzy Šroubkja, který bude hrát ve dvojici s Honzou Janotou.

 

Kdo je zde

Právě přítomno: 476 hostů a žádný členTemplate Design by seba&drment