Zápis - Výroční schůze 2010

Praha (sh): ZÁPIS Z VÝROČNÍ SCHŮZE Výroční schůze k zakončení ročníku 2009 proběhla v nových prostorech Nevinného Suterénu, a toto místo bylo pro konání tohoto setkání důstojné a mezi gentlemany z RSC obstálo. Při zakončení schůze si každý z gentlemanů odnesl nejen mnoho nezapomenutelných zážitků (což si ale bohužel někteří z gentlemanů již druhý den nepamatovali), ale také krabici exkluzivního vína RSC vydané ve zvláštní edici z Horních Věstonic. 

Výroční schůze RSC – Oficiální ukončení ročníku 2009

Termín: 11.2.2010

Místo: Restaurace Nevinný Suterén, Praha 2 

Přítomni: Lexa, Michal, Štěpán H., Štěpán M., Ondra, Béďa, Filip A., Honza J., Milan, Filip Ch., Tomáš, Hynek, Vojta 

Omluveni: Honza M.

Preambule (slovo předsedy)

Předseda pronesl připravený projev, který byl ale jen pro uši zúčastněných gentlemanů a není ho možné zveřejňovat na síti. V průběhu úvodního proslovu byla dekorována dvojice Štěpánů jakožto celkoví vítězi uplynulého ročníku 2009.

1- Potvrzení účasti v ročníku 2010

Závěr: nadcházejícího ročníku 2009 se zúčastní pouze 6 členských dvojic, neboť se nezapojí dvojice Jan-Jan

2- Ukončení aktivního členství Jana Miletína v klubu

Závěr: Na vlastní žádost bylo potvrzeno ukončení aktivní účasti pro Honzu Miletína v klubu a ročníku z důvodu dlouhodobého pobytu v zahraničí. Přijato jednohlasně čestné členství s příspěvkem ve výši 1000,- Kč/rok, který zahrnuje možnost účasti na turnajích.

3- Změna termínu povinnosti odehrání alespoň 50-ti % zápasů

Závěr: Povinnost odehrání minimálně 50-ti % zápasů do 30. září, nebude-li odehráno odebrání 3 bodů.

4- Finance

Závěr: Zůstávají stávající pravidla pro společenské akce RSC, tj. 30 tis. Kč limit na každý turnaj (zahrnuje jak pronájem sportovišť, hrací míče, ceny pro vítěze a občerstvení), a dále 5 tis. Kč limit na vánoční setkání a výroční schůzi klubu.

5- Turnaje 2010 

Závěr: letní turnaj (KRAVÍ HORA 4.-6.6.2010 - organizátoři Hynek & Vojta); podzimní turnaj (BŘÍZKY 17.-19.9.2010 - organizátoři Lexa & Michal)

6- Klubová restaurace 

Závěr: Nevinný Suterén odsouhlasen jako „dočasná klubovna“ RSC

7- Volba prezidenta pro ročním 2010/2011

Závěr: Prezidentem zvolen jednomyslně Hynek H.

8- RSC ombudsman

Závěr: Nově byla ustanovena role ombudsmana, kterou bude zastávat vždy prezident. V této roli bude rozhodovat individuální dílčí nejasné případy, pokud mu bude zaslána stížnost od člena RSC.

9- Losování dvojic pro turnaje

Závěr: Byl projednán návrh změnit status hraných turnajů v průběhu roku tak, že by nebyly bodovány do celoročního ročníku/turnaje a že by hrací dvojice byly losovány vždy na turnaji. ZAMÍTNUTO.

10- Rozdělení bodů za vítězství v zápase

Závěr: Byl projednán návrh na přerozdělení bodového honorování. ZAMÍTNUTO.

11- Různé

Závěr: Nesměla byla v průběhu večera vznesena žádost pro Vojtu o složení „znělky RSC“ a také již bez hlasování byla diskutována možnost změny termínu schůze – např. první pátek po 11.2., tak aby druhý den nebyl hned pracovní. Oba návrhy bylo doporučeno projednat prostřednictvím emailové komunikace v průběhu roku.

Závěr

Věřím, že i nastávající tenisová sezonu proběhne ve stejně příjemném duchu jako ta právě ukončená. Také se nám rýsuje tedy nová dvojice a těšíme se, koho nám do klubu Honza Janota přivede ...

 

Váš, prezident a předseda

 

Kdo je zde

Právě přítomno: 28 hostů a žádný členTemplate Design by seba&drment