Hyn/Tom:Mich/Lexa (15.1.2012)

Praha (sh, 16.1.2012) V HOSTIVAŘI VÍTĚZNĚ Illie se Stefanem 16.1.2012 Hostivař – Hynek/Tomáš : Lexa/Michal 7:6, 6:3. Gentlemansky hrané utkání ve vysokém tempu a nasazení. Úder střídal úder a pomyslné vítězství se přelévalo ze strany na stranu. Nakonec o prvním setu rozhodla zkrácená hra, kde měla rumunsko-švédská dvojice o malinko pevnější nervy, ruce a sebevědomí. Druhý set se nesl ve stejném duchu a o vítězství Edberga s Nastasem rozhodlo několik málo míčů, včetně toho co dostal Illie od Stefana do zad. Po zápase příjemné posezení, probrání stavu rodinných, soukromých i veřejných věcí a následně odjez domů k rodinám. Prostě prima večer v Hostivaři.  Pouze Lexa při vystupování z vozu mrmlal, že je škoda že nevyhráli.