Mich,Lexa:Fil,Mil (29.12.07)

ImagePraha (sh): FILIP S MILANEM ODPRACOVALI RANNÍ PROHRU a to hned dvojnásobně Poté, co ráno (29.12.07) Milan s Filipem Na Cibulkách prohráli s Vojtou/Ondrou, tak přejeli do Braníku na Hamr a utkali se s Lexou a Michalem. Změna kurtů jim evidentně prospěla, ale nepředbíhejme a začněme od počátku. Jistě si vzpomenete, že když nejdříve museli dohrát rozehraný zápas ze dne 21.11.07, který museli ukončit za stavu 1:1 na sety, ve třetím setu 6:6 v tie breaku za stavu 1:1. Tento dohrávaný tie-break zvládli mnohem lépe Woodies, když ho vyhráli 7:2. Zápas tak skončil celkovým skóre Fil/Mil:Mich,Lexa 6:3, 4:6, 7:6. Po tomto rychlém konci si opět střihli "kámen-nůžky-papír" a rozehráli zápas nový. I v tomto druhém vzájemném klání byli úspěšnější Woodies Michala s Lexou a dokonce jim nedovolili uhrát ani set a porazili je 6:3, 7:6 (tie-break opět 7:2). A taková perlička, byl to třetí tie-break v ředě, který Michal s Lexou prohráli 7:2. No není to zajímavé?