Hyn:Tom/Fil:Mil

Praha (sh, 16.3.09): Edberg s Nastasem to roztočili I druhý zápas ročníku 2009 zpunktovala dvojice Edberg/Nastase. Tentokrát si již v pražském prostředí Top Hotelu Praha poradili s dvojicí Woodies. Je fakt, že začátky sezóny obvykle Hynkovi s Tomášem vycházejí. Skore na ukazateli po konci utkání se zastavilo na hodnotě 7:6, 7:5 ve prospěch Illieho se Stefanem. Stegfan Edberg se následně prostřednictvím vydané tiskové zprávy k utkání vyjádřil takto: "Chlapci z Austrálie (mj. těsně po tenisovém soustředění ve Francii) nastoupili plni energie a také se hned ujali vedení 4:1. Následně jsme se trošičku sebrali a začali jsme vyrovnávat krok až do stavu 5:6, kdy se nám podařilo odvrátit jeden setball. To byla závěrečná rána pro Woodies a vcelku lehce prohráli tie-break. Druhý set byl zajímavý naprostou neúspěšností podání u všech (ze 12 her pouze 3 vyhraná podání každý kromě Milana ). I nadále Filip posílal tvrdá podání a Milan s naprostým klidem přidával krásně umístěné rány k zadní čáře (která mj. je v hotelu Top cca 23 cm široká). Naštěstí jsme vše ustáli a po téměř 2 hodinách ukočili vítězstvím i druhý set."