Jan,Jean:Voj, Ondr (11.1.09)

Praha (sh, 11.1.09): Vojta s Ondrou zatím úspěšnější Honzů  Předpokládalo se, že se stihne dvojzápas, ale osud tomu chtěl jinak. "Bohužel jsme si zamluvili pouze 3 hodiny a od začátku bylo jasno, že to bude málo. Od prvních míčů bylo zřejmé, že nikdo nikomu nic nedá zadarmo a průběh hry tomu také odpovídal. Ve většině gamů rozhodoval třetí nebo čtvrtá výhoda a i proto rychle ubývaly síly. Po excelentním začátku J+J a vedení 3:1 jsme se vzchopili a set otočili na 6:3. V druhém setu si všichni drželi své podání až do Tuldena, který jsme prohráli. Naštěstí nás to nezlomilo a za stavu 5:5 a setbolu pro soupeře jsme opět zabojovali a nakonec vyhráli druhý set v poměru 7:5. Poté jsme ihned rozehráli druhý zápas, kdy ve probíhalo dle podobného scénáře: Tulden pro J+J, ale tentokrát jsme se propracovali až k tie-breaku, kdy jsme již prohrávali 0:3, ale nakonec jej vyhráli. Další set z naší strany byl trochu odevzdáním, jelikož nám docházeli síly více než klukům a na jejich rány jsme již nenecházeli dostatek razance. Bohužel již nebyl volný žádný kurt v areálu a tak jsme se museli rozejít s vidinou dohrávky rozhodujícího setu. Závěrem musím říct, že přesto, že se hrálo na antuce s vysokým stropem, tak se hrál hezký a útočný tenis a já osobně z něj i herně mám dobrý pocit", odreportoval včerejší klání zpravodaj Ondra. Zde se podívejte, jak se poslední odehrané a rozehrané utkání projevilo v průběžné tabulce.